STÜDYO

Loop Records’ta 2017’den beri pek çok tarzda müzik kaydettik, prodüksiyonunu yaptık, pek çok müzisyen/lokal grubun dışında ulusal çapta sanatçıları da ağırladık. 2023 itibariyle “public” stüdyoculuk kariyerimi sonlandırdım. Kendi networkümle çalışıyorum sadece. Eğer bunu okuyorsanız artık siz de bu networke dahil oldunuz demektir. Stüdyoda 20m2 bir canlı oda, 12m2 dinleme/kontrol odası bulunuyor. 10m2 bir lounge, mutfak ve tuvaletlerimiz de mevcut.

Kayıt sistemim Universal Audio LUNA. UAD’ın tıpkı bir analog stüdyo mantığıyla işleyen ve teyp/summing eklentileriyle birlikte oldukça sıcak ve organik bir sound sunan LUNA, Apple Mac Pro 6,1 üzerinde çalışıyor. Kayıt için ihitaç olan durumlarda Pro Tools Studio da kullanıyorum. Dynaudio LYD48 hoparlörler dışında AKG C414, Shure SM7B, Shure SM57, AKG C451 gibi mikrofonlarım da mevcut.

Stüdyo için önemli uyarı! Stüdyoda Foxy ve Kitty adında iki kedi yaşamaktadır. Kedilerden korkuyorsanız ya da kedi tüyüne alerjiniz varsa lütfen bu stüdyoyu tercih etmeyiniz.