HAKKIMDA


Hakkımda

1987 yılında Bursa’da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Karamürsel, Kaş ve Antalya’da tamamladım. Eğitimim boyunca müzik, tiyatro ve halk oyunları ile yoğun olarak ilgilendim. Lise bittikten sonra Akdeniz ve Anadolu Üniversitelerinde sırasıyla İnşaat, İşletme, Müzik, Halkla İlişkiler gibi bölümlerde okudum ancak hiç birini bitirmedim.

2002 yılında naylon telli, 2005 yılındaysa elektrik gitar çalmaya başladım. 2006’da profesyonel olarak sahne almaya başladım.

2008 yılında, Modern Müzik Akademisi Gitar Bölümü’ne burslu kabul edildim. Burada Bora Uslusoy, Serdar Öztop, Şevket Akıncı, Mert Medeni, Çağdaş Özmen, Berke Özgümüş, Nezih Yeşilnil, Cem Konuk gibi ülkenin önemli müzisyenlerinden eğitim aldım.

2009’da mezun olduktan sonra Antalya’ya döndüm ve profesyonel müzik hayatıma Kafile ile devam ettim. 2010’dan bu yana, Antalya’nın hemen tüm majör mekanlarının house bandı olarak sahne aldık. Son bir kaç yılda ise Dorock XL, iF Performance, 6:45, Milyonfest gibi önemli konser salonları ve organizasyonlarda sahne aldık.

2014 yılında Çağlayan Yıldız ile Caz çalıştım. 2016’da çalışmalarına başladığımız Loop Records’u 2017’de kurduk. 2018’de Steinberg’in Mix with Cubase sertifikasını aldım. 2019’da Kafile ile “Kadın” ve “Bırak” adlı iki single yayınladık. Yine aynı yıl kendi şarkılarım “Endişe”, “Artık Olmuyor” ve “Derin Uykular” ı yayınladım. 2020’de TBD-Halıcı Beste Yarışmasında “Voice of Babylonia” adlı eserimle finale kaldım. Yine 2020 yılında İş Sanat konserlerinde Canozan, Melike Şahin, Son Feci Bisiklet, Nilipek, Ayşenur Kolivar, Uğur Önür, Efruze gibi isimlerin konserlerinde Alp Turaç’la beraber assistant mixing engineer olarak çalıştım.

Antalya’da kendi stüdyomda (aynı zamanda online olarak da) prodüktörlük, gitaristlik, kayıt, mix ve mastering mühendisliği yapmanın yanı sıra, birebir gitar ve müzik prodüksiyonu dersleri veriyorum. Aynı zamanda kendi şarkılarımı yazıp yayınlamaya devam ediyorum.